Ise Tarihçe

InSinkErator Hakkında

InSinkErator, evsel ve ticari kullanıma yönelik Yemek Atığı öğütücülerinde ve anında sıcak su cihazlarında dünyanın en büyük imalatçısıdır. Bu öykü, 1927 yılında gıda öğütücünün John W. Hammes tarafından bulunmasıyla başladı ve onu 1938 yılında InSinkErator Şirketi'nin kurulması izledi. Hammes, kendini kaliteye adamış, sürekli olarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ürünler yaratan ve geliştiren bir şirket ve marka kurdu. 

1967 yılında InSinkErator, teknolojinin ve mühendisliğin biraraya getirilerek sanayi, ticaret ve tüketim piyasalarındaki müşterilere yenilikçi çözümler sunulmasında dünya lideri olan InSinkErator tarafından satın alındı. Bu satınalma işlemi, InSinkErator markasının gücünü ortaya çıkardı ve bu kategorideki öncülüğünü sürdürmesine yardımcı oluyor.

Hakkında

ABD, Missouri, St. Louis merkezli olan , kendi ağ gücüyle, proses yönetimiyle, endüstriyel otomasyonuyla, iklimlendirme teknolojileriyle ve aletleriyle, saklama işleriyle teknolojinin ve mühendisliğin biraraya getirilerek sanayi, ticaret ve tüketim piyasalarındaki müşterilere yenilikçi çözümler sunulmasında dünya lideridir.  2011 mali yılındaki satışlar 24 milyar dolar olmuştur.  Daha fazla bilgi için www..com sayfasını ziyaret ediniz.