Yiyecek Atığı Öğütücüler

Yiyecek atığı öğütücü, modern mutfaklar için vazgeçilmez bir ürün. InSinkErator atık öğütücü sadece pratik ve çağdaş bir rahatlık sunmuyor; ama aynı zamanda sürekli büyüyen yiyecek atığı sorununa çevre dostu bir çözüm de getiriyor.

Yiyecek atıklarını bertaraf etmenin kolay yolu budur. Lavabonun altına kolaylıkla ve mükemmel biçimde yerleştirilebilen yiyecek atığı öğütücü, yiyecek atığını çok basit bir şekilde ufak taneciklere ayırır ve sonrasında standart mutfak borusundan atık arıtma sistemine veya kanalizasyon tankına akıtır.

Sadece soğuk su musluğunuzu açın, gıda kırıntılarını lavabonuza dökün ve bunları normal tıkacınızın yerine taktığınız InSinkErator tıpasına doğru itin. Yiyecek atığı öğütücüyü açtığınızda tek bir düğmeye dokunuşla gıda atığı öğütülerek hızla, sessizce ve etkin bir şekilde aşağı doğru gider.

Aklınıza gelebilecek - kemikler dahil - herşey, atık öğütücüden saniyeler içinde geçer. Evolution 200, HER TÜRLÜ yiyecek atığı bertarafı işlerinin üstesinden gelir.

Güvenlik sorunu olmaz,- işini etkinlikle yapan öğütme halkası güvenlidir ve hiçbir bıçak kullanılmaz.

Her seviyede temizlersiniz. Darmadağınık ve koku yayan gıda atıklarını bertaraf etmek için daha az zaman harcarsınız. Pedallı çöp bidonlarını ve çöp kovalarını doldurma ve boşaltma karmaşasından kurtulursunuz. Üstelik çevreye de katkı yaparsınız. Dikkat çekmeyen, kompakt tasarımlı gıda atığı öğütücü, kolaylıkla kurulur ve birçok lavaboya uyar. İhtiyaç duyacağınız tek şey standart sıhhi tesisat ve yakınında bulunacak bir elektrik kaynağı!

Ürün gamının en üstünde yer alan Evolution 200, üç aşamalı öğütme ve en sessiz teknoloji özelliklerini taşır.
En güçlü ve en sessiz modelimizdir. Neyi öğütüp neyi öğütemeyeceğinizden endişe etmeyin... Evolution 200, her türlü gıda atığını öğütür.

İki aşamalı öğütme teknolojisi ve quiet teknolojisi özelliklerini taşıyan Evolution 100, standart ürün gamımıza göre daha güçlü ve daha sessizdir. Kemik ve patates kabuğu gibi zorlu maddeler de dahil neredeyse her türlü Yiyecek atığını öğütebilir.

Yeni M 66 Serisi standart öğütücüler, ABD'de tasarlanmış ve üretilmiş olup evlerde gıda artıklarının öğütülmesi amacına yönelik olarak sunulan giriş seviyesi pratik modellerdir. Değer odaklı düşünen müşterilere temel işlevler yanında güvenilir kalite sunarlar.

Yeni M 56 Serisi standart öğütücüler, ABD'de tasarlanmış ve üretilmiş olup evlerde gıda artıklarının öğütülmesi amacına yönelik olarak sunulan giriş seviyesi pratik modellerdir. Değer odaklı düşünen müşterilere temel işlevler yanında güvenilir kalite sunarlar.

Yeni M 46 Serisi standart öğütücüler, ABD'de tasarlanmış ve üretilmiş olup evlerde gıda artıklarının öğütülmesi amacına yönelik olarak sunulan giriş seviyesi pratik modellerdir. Değer odaklı düşünen müşterilere temel işlevler yanında güvenilir kalite sunarlar.

Standart ürün gamımızın en üst modelidir, tapaya itme işleminde yüksek performans sağlayarak büyük miktarlarda Yiyecek atığının üstesinden gelir.

Bu orta seviye model, nispeten küçük ailelerin olağan kullanımı için mükemmeldir.

Giriş seviyesindeki bu InSinkErator modeli, nispeten küçük ailelerin hafif amaçlı kullanımına uygundur.