Kaynar Su Muslukları

Bir tane edindiğinizde, InSinkErator anında sıcak su musluğu olmadan geçen günlerinize hayıflanacaksınız. Su ısıtıcıya, kablolara, karışıklığa ve telaşa son...Sadece tek bir düğmeye basarak 98°C buharlı sıcak su ve soğuk filtreli su. Zarif hatlarıyla InSinkErator sıcak su muslukları mutfağınıza tarz ve rahatlık getiriyor.

Siz dinlenin, anında sıcak su musluğu işinizi görsün! Kaynar su musluğunuzdan gelen suyla çay, kahve ve diğer içecekleri hazırlayabilirsiniz. Makarna ve pirinç hazırlanması, sebzelerin karıştırılması, çeşitli sosların yapılması, dondurulmuş gıdaların çözülmesi, dondurma kaşıklarının ısıtılması, kurutulmuş yiyeceklerin yeniden nemlendirilmesi, meyvelerin ve sebzelerin yıkanması gibi çok sayıda mutfak işi için harika bir çözümdür.

Pratik kullanım alanları arasında inatçı kavanoz kapaklarının gevşetilmesi, şamdanlardaki mum kalıntılarının temizlenmesi, kutulardaki etiketlerin çıkarılması, gümüş eşyaların daha iyi parlatılması ve sıcak su şişelerinin doldurulması da bulunur. Konu bebek bakımı olduğunda ise şişeleri ve yiyecekleri ısıtabilir ve sert kimyasallar kullanmadan parçaları temizleyebilirsiniz.

Her bir InSinkErator filtreli sıcak su musluğu için lavabonun altında pek de dikkat çekmeyen ancak klor, kurşun, bulanıklık ve hoş olmayan diğer tatları ve kokuları azaltan bir filtre sistemi bulunur. Bu ürün gamında ilaveten kireç azaltma teknolojisi de bulunur.

Buharlı sıcaklık için iyi bir fikir, değil mi? Yeni HC3300, InSinkErator ürün gamına en son eklenen tarz sahibi bir üründür. Çağdaş mutfak tasarımını tamamlamak için oluşturulmuştur, hem sıcak hem de soğuk filtreli su verir fakat - özellikle - tek bir kolu bulunur. HC3300, sıcak itme kolu kilitleme mekanizması avantajını sunar.

InSinkErator ürün gamının çağdaş ve etkileyici üyesi yeni H3300 ile musluğunuz tarza kavuşsun. Tarz sahibi ev mutfaklarında tek bir kol hareketiyle filtreden geçirilmiş kaynar su verir. HC3300 aynı zamanda sıcak itme-kolu kilitleme mekanizmasına da sahiptir.

Aynı musluktan filtreden geçirilmiş hem sıcak hem de soğuk su veren HC1100, saat başına 100 fincana kadar kaynar suyun yanısıra istendiğinde güvenli, filtrelenmiş soğuk içme suyu da verebilir

GN1100, saat başına 100 fincana kadar buharlı sıcak su çıkarabilir. Çay yapmak, makarna yapmak, sebze yıkamak, tabakları yıkamak ve diğer yüzlerce kullanım için idealdir.